Skip Navigation Linksصفحه اصلی : آرشیو اخبار : جزئیات خبر

خازن هوشمند در یک نگاه

بازگشت


خازن هوشمند چیست؟

خازن هوشمند درست شبیه به یک کیس کامپیوتر است با ظرفیت 50 کیلوار، دارای 4 پله برای ورود به مدار و خروج از آن است. رگولاتور تعبیه شده در آن هوشمند بوده و طراحی انحصاری شرکت آذر سولدوز تسلا می باشد و مشابهی ندارد. پله ها به صورت سوئیچینگ  وارد مدار می شوند. نکته مهم در جبرانسازی توان راکتیو، نحوه ورود و خروج به مدار است. اینکه خازن ها پیوسته در مدار بمانند یا دائم؟ به طور خلاصه خازن ها، خودشان مصرف کننده توان اکتیو نباشند. این مهمترین نکته در صنعت خازن گذاری است که طول عمر خازن ها علاوه بر فیلتر هار مونیک گیر در بانک خازنی معمولی به این مهم بستگی دارد. 

نکته دیگر، گرم شدن سیم و کابل هاست که باعث می‌شود انرژی به صورت حرارت تلف شود. برای جلوگیری از این اتلاف انرژی، می توان از روش نصب Local  یا محلی استفاده نمود که خازن هوشمند برای این کار طراحی شده است  که هر کیس 50 کیوار ان یک بانک خازنی 4 پله می باشد ونیازی هم به فیلتر هارمونیک گیر ندارد و می توان آن را  کنار یک تابلو قدرت، در هر کجای مجموعه که باشد نصب و اجرا نمود.

نکته دیگر بحث هارمونیک هاست که خوشبختانه خازن هوشمند در این زمینه نیازی به فیلتر هارمونیک گیر ندارد و هر نوع هارمونیکی را به بهترین شکل ممکن مدیریت و خنثی می کند. 

خازن هوشمند علاوه بر جبرانسازی توان راکتیو و حذف جرائم آن، توان اکتیو مجموعه را حداقل 5 درصد بهینه سازی می کند. 

خازن هوشمند مجهز به یک فن سلفی است که علاوه بر تهویه هوای داخل باکس، هارمونیک های ضعیف (sin3x) را نیز خنثی می کند. 

خازن هوشمند دارای 24 ماه گارانتی واقعی می باشد.

با نصب خازن هوشمند، خیال خودتان را راحت کنید.

راه‌های مختلفی برای بهبود ضریب توان وجود دارد، اما رایج‌ترین راه‌ حل، نصب بانک‌های خازنی است که توان راکتیو مورد نیاز را برای بار یا کل شبکه فراهم می‌کند. اجرای اقدامات بهبود ضریب قدرت یک مهارت تخصصی است و شرکت آذر سولدوز تسلا با بهره گیری از دانش تخصصی، تجربه و کادر فنی مجرب، بهترین نتیجه را برای سازمان هایی که به دنبال بهبود ضریب قدرت و کیفیت برق خود هستند، تضمین می کند. چگونگی حذف هارمونیک، رگولاتور هوشمند، تابلو، شینه با خازن های هوشمند ستاره و بررسی کردن مدل ستاره بانک خازنی را در لینک زیر مشاهده فرمایید. #خازن#بانکخازن#خازن هوشمند میکرو# خازن مدل ستاره #بانک خازن ستاره آذر سولدوز تسلا  متخصص در طراحی، ساخت و پیاده سازی راه حل های بهینه سازی مصرف برق و بهره وری انرژیyes خازن هوشمند در یک نگاه مقاله:حسین شریفی    #جایگزین بانک خازنی سنتیyes نحوه جایابی خازن (خازن هوشمند) و DG  در شبکه  مقاله:حسین شریفی     #بهترین جایگزین بانک خازنی سنتی 

شرکت آذر سولدوز تسلا تنها مرجع تخصصی بانک خازنی هوشمند است.

class='width-100'/class='width-100'/class='width-100'/class='width-100'/class='width-100'/class='width-100'/class='width-100'/کلمات کلیدی پست
"خازن هوشمند","بانک خازن میکرو","خازن میکرو","خازن مدل ستاره","بانک خازن","خازن روغنی","خازن الکترولیتی","حسین شریفی"بانک خازنی""برق صنعتی""رگولاتور","خازن چیست"
 سه شنبه ، 15 فروردین 1402 - 11:05 صبح
 ارومیه
 آذرسولدوزتسلا

گروه پست : اخبار
کد پست : 28

اطلاعات تماس


  اورمیه هشت شهریور کوی 27
 09149466217
  044-33824524
 Info@TeslaCap.ir
 کدپستی 5716856153
 اینستاگرام intelligent.capasitors
 واتس آپ 09149466217

خوراک


آمار بازدید


  آپی آدرس :
100.28.0.143
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
33
  بازدید دیروز :
26
   افراد آنلاین :
3
   بازدید ماه جاری :
33
   بازدید ماه گذشته :
1021
   بازدید کل :
39837

طراح و برنامه نویس www.web99.ir همراه : 09143613790